درباره پرمیوم اسپاتیفای

اسپاتیفای(Spotify) مجبوب ترین پلتفرم های پخش موسیقی آنلاین است که در جهان طرفداران بسیار زیادی دارد. محال است افراد موزیک باز یک بار به سایت یا اپلیکیشن اسپاتیفای سری نزده باشند. اسپاتیفای در اصل دو نسخه دارد و تمامی افراد می توانند از نسخه ی رایگان و نسخه ی پولی(Premium) اسپاتیفای استفاده کنند. اما آیا اسپاتیفای ارزش پرداخت دارد؟  با پرداخت هزینه به چه امکاناتی دست خواهیم یافت ؟ در این مقاله به تفاوت اسپاتیفای و اسپاتیفای پرمیوم می پردازیم و در نهایت انتخاب بین این دو نسخه را بر عهده ی شما می گذاریم. برای خرید اکانت اسپاتیفای می توانید از خدمات لاینداسپات استفاده کنید.

همونطور که میدونید اسپاتیفای یک سرویس پخش موزیک است که از طریق آن می توان به میلیون ها آهنگ ، پادکست و موزیک ویدئو های هنرمندان در سر تاسر جهان دست یافت. یکی از مهم ترین دلایل جهانی شدن این برنامه در اصل لایبرری قوی آن است که باعث می شود فرد را از هر گونه سرویس پخش موسیقی دیگر بی نیاز کند. نحوه ی استفاده از اسپاتیفای بسیار ساده است شما با یک ایمیل می توانید حساب کاربری بسازید و به موسیقی های سرتاسر جهان دسترسی پیدا کنید. البته نسخه ی پولی اسپاتیفای امکانات بیشتری دارد که برای بهره مند شدن از این امکانات باید هزینه پرداخت کنید. در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

چرا پرمیوم ؟

اسپاتیفای امکاناتی رو برای دوست داران خود قرار داده است که برای آن ها میبایست هزینه پرداخت کرد. اگر شما صرفا می خواهید از این سرویس برای گوش دادن به چند عدد موسیقی در روز، اونم با محدودیت و تبلیغات استفاده کنید و نمی خواهید که امکانات بیشتری داشته باشید نیازی نیست که اشتراک پرمیوم را تهیه کنید.

اسپاتیفای Free توسط سیستم های تبلیغاتی اسپانسر می شود بنابراین با استفاده از نسخه ی پرمیوم اولین امکانی که شما دریافت خواهید کرد این است که تبلیغات مزاحم را نخواهید داشت و از موسیقی خود نهایت لذت را خواهید برد. در ادامه به تفاوت اسپاتیفای معمولی و اسپاتفای پریمیوم می پردازیم.

در اکانت پرمیوم اسپاتیفای که شما از لاینداسپات تهیه میکنید، دسترسی به همه امکانات بر روی همه نوع دستگاه بدون هر گونه آگهی وجود دارد. کاربران پرمیوم می توانند هر آهنگی درخواستی که می خواهند اجرا کنند، این نوع یوزر ها همچنین قابلیت پیدا کردن و شنیدن لیست پخش، کشف آهنگ های جدید، ایجاد و ویرایش لیست پخش، به اشتراک گذاشتن موسیقی ها و لیست پخش، و گوش دادن به آهنگ های برداشت شده توسط رادیو Spotify  را دارند. آنها همچنین می توانند هر آهنگ را بدون محدودیت رد کنند، و موسیقی آنلاین و  HDگوش کنند.

Radio : همه یوزر ها میتوانند از رادیو اسپاتیفای برای گوش دادن به ایستگاه های مورد علاقه خود استفاده کنند.

Spotify Connect : تنها کاربران پرمیوم هستند که میتوانند از امکانات این سیرویس برخوردار شوند. این امکانات شامل کنترل موزیک بین دستگاه های مختلف کاربرنیزهست.

Skipping : اکانت رایگان و نامحدود میتوانند تا سقف 5 آهنگ در ساعت رد کنند در حالی که اکانت پریمیوم هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد.

Offline Play : تنها کاربران پرمیوم هستند که میتوانند از امکان دانلود و ذخیره آهنگ ها , پخش آفلاین بهره مند شوند.

Sound Quality : کاربران رایگان و نامحدود از کیفیت صدا استندارد برخوردار هستند در حالی که کاربران پرمیوم از کیفیت صدای بالا برخوردارند(320kbps 

در این مقاله به تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پریمیوم پرداختیم. اگر قصد استفاده از این پلتفرم فوق العاده را دارید درنگ نکنید. آیا تا کنون از نسخه ی پریمیوم استفاده کرده اید؟ تجربیات خود را با دیگر کاربران سایت لاینداسپات در قسمت نظرات در میان بگذارید

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *