پیشنهاد موسیقی اسپاتیفای بر اساس سلایق شما

شاید برای شما هم سوال پیش اومده باشه که خب چرا از اسپاتیفای استفاده کنم ؟ چرا رایگان گوش نکنم ؟

ببینید پس از فعالسازی اشتراک اسپاتیفای به علاوه رعایت حقوق هنرمندان، تجریه یکپارچگی و همچنین هماهمگی میتونید هر روزه به تعداد بسیار زیادی از موسیقی های مورد علاقتون که تا به حال گوش ندادین بپردازید. حالا براتون سوال پیش میاد این یعنی چی ؟

اسپاتیفای پرمیوم داری بخش داخلی به نام هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) میباشد که به طور اختصاصی برای اسپاتیفای طراحی شده و میتونه سلایق موسیقی شما رو طی مدت 1الی2 هفته پس از پرمیوم شدن اکانتتون بررسی بکنه و سپس در لیست ها و روز های متنوعی به شما آهنگ هایی که با سلیقتون همخوانی داره رو پیشنهاد بده.

این پلی لیست های هوشمند همونطور که گفتیم پس از فعالسازی اشتراک اسپاتیفای در لیست های بسیار متنوعی در قسمت Home (صفحه اول) اسپاتیفای پیدا میشه، بیاید با هم بررسی کنیم :

Made For : بهترین ها مناسب شما

Recently Played : پخش شده های اخیر

Jump Back In : موسیقی هایی که چند وقتیه گوش ندادین

Top Mixes : میکس سلایق شما 

Discover New : موسیقی های جدید متناسب با سلیقه شما

Uniquely Yours : “صد درصد مخصوص شما”

Recommended Today : مناسب برای امروز

و… ده ها عنوان دیگر !

هوش مصنوعی اسپاتیفای

این عناوین قراره چه تاثیری روی تجربه موسیقی گوش دادنم بذاره ؟ خیلی ساده تصور کنید شما دارید هر روز به آهنگ های تکراری و یک نواخت گوش میدین و دیگه کم کم داره براتون خسته کننده میشه! آیا این موضوع اذیتتون نمیکنه ؟ دقیقا این بخش از اسپاتیفای برای همین موضوع ساخته و طراحی شده! شما میتونید روزانه تعداد بی نهایت موزیک جدید در سبک های جدید و مورد علاقتون رو در اسپاتیفای بچرخید و پیدا کنید .

این موضوع باعث میشه که از اون یک نواختی Taste موسیقی روزانتون خارج بشید و کم کم با دنیای جذاب موسیقی ها در سبک های مختلف یا حتی مورد علاقتون آشنا بشید!

پیشنهاد موسیقی اسپاتیفای

امیدواریم که با تصمیم گیری درست بتونید و خرید اشتراک اسپاتیفای سبک جدیدی از موسیقی رو زندگی روزمره خود تجربه کنید 

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *